Melina Squad Forum

Forum sympatyków i fanatyków Meliny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-27 11:54:56

 Sowiet

Gospodarz Meliny

7438568
Skąd: Tczew/Melina
Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 333
WWW

Zamkniecie forum

Witam
trochę się działo ostatnio i w związku z tym chciałbym zamknąć to forum. Może z założenia nie było stworzone do celów negatywnych jednak realnie nie wynikło z tego nic dobrego. nasza prywatność została zakłócona przez to i za to was serdecznie przepraszam. Jeżeli chcecie się dowiedzieć co się ze mną działo znacie mój numer, a drzwi do mojego mieszkania są otwarte( w ramach mojego wolnego czasu). Krótki wyjazd sprawił ,iż się ogarnałem. Tak samo jak forum usunałem fb bo po prostu nawet nie zdawałem sobie sprawy jak jestem od tego uzależniony, a wtedy np po pijaku pisałem różne głupie rzeczy nie ważne czy na fb, tu czy na gg czy smsem. Nie uważam jakoby wina była w 100% zawsze moja ale ja przynajmniej postarałem się swoje negatywne zachowania oraz ich przyczynę utemperować, a gdybym został z wami ostatnim czasem nic by się nie zmieniło przynajmniej z mojej strony. Więc proszę o brak komentarzy wirtualnych tylko o realną rozmowę jeżeli chcecie się dowiedzieć co się ze mną działo.


My słuchać i służyć!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.error-skateboards.pun.pl www.elfbotng.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl www.kgfantasy.pun.pl www.tenis.pun.pl